Danışmanlık

stock-photo-20855176-signing-contract

Cahit Suluk Avukatlık Bürosu olarak, müvekkillerimize fikri mülkiyet hukuku ve haksız rekabet ile ilgili her alanda danışmanlık desteği vermekteyiz. Müvekkillerimiz ile sıkı bir iletişim içerisinde çalışarak, faaliyet gösterdikleri alanlarda veya talep ettikleri konularda ihtiyaçlarını belirleyerek, izleyecekleri stratejinin oluşumunda yardımcı olmaktayız.

Nitelikli kadromuz ve birikimimiz ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerimizin, farklı ihtiyaçlarını öngörebilmenin ve ihtiyaçlara uygun/kişiye özel danışmanlık hizmeti sunabilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Danışmanlığını yaptığımız şirketler, herhangi bir sorunla karşılaşmadan önce risklerden haberdar olmanın ve gerekli önlemleri önceden almanın rahatlığını yaşamaktadır. Müvekkillerimizin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaları durumunda, her an ulaşılabilir danışmanlık desteğimiz ile sonuca güvenli ve ekonomik çözümlerle ilerlemelerine yardımcı olmak en önemli amacımızdır.

Fikri Mülkiyet ile ilgili ulusal ve uluslararası organizasyonlarda aktif olarak yer alarak ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, müvekkillerimize global anlamda ihtiyaç duydukları her türlü desteği de sağlamaktayız.